Deterjanlar

Deterjanlar Hakkında Bilgi

Ürünlerimiz, AB EN 14476 standardına uygun olarak üretilmiştir ve son derece etkili dezenfektan ve hijyen çözümleri sunmaktadır. iCapsol teknolojisi sayesinde, kısa kuruma süreleri ile mükemmel temizlik sonuçları elde edilir. Puzzi sprey ekstraksiyon temizleyicilerimiz, halı ve koltuk temizleme makinelerimizle birlikte kullanıldığında, güçlü ve derinlemesine temizlik sağlar.

Ağır yağ, gres ve mineral bazlı kirler bile bu yenilikçi teknoloji ile güvenilir bir şekilde temizlenir. iCapsol teknolojisi, tekstil zemin kaplamalarını temizlerken kiri kapsüller, kristalleştirir ve vakumlama yöntemiyle ayrıştırır.

Kullandığımız ürünler, uluslararası Woolsafe sertifikasına sahiptir ve bu sertifika, hem sentetik hem de doğal elyaftan yapılmış kaplamalar için uygundur. Periyodik temizlik deterjanlarımızda aranan hayati özellikler; nötr pH değeri (6.4), düşük seviyede bakteristatik etki ve alkalinin sağladığı derinlemesine temizlik kapasitesidir. Ürünlerimiz, erken kuruma süreleri ve taze, hoş bir koku sunar.

Karcher RM 767

Karcher RM 768

Karcher RM 760 Halı Yıkama

Karcher RM 763

Karcher RM 760

Karcher RM 769